Wysyłka/zwrot

 

Wysyłamy produkty, tak szybko, jak to jest możliwe. Maksymalny czas oczekiwania to wysyłka w ciągu 14 dni od otrzymania przelewu. W szczególnych przypadkach zastrzegamy sobie wysyłkę w późniejszym terminie. Prosimy zwrócić uwagę na stan przesyłki przy jej odbiorze. Ewentualne wątpliwości dotyczące stanu przesyłki prosimy o zgłoszenie kurierowi. Jeżeli napotkają państwo na jakiekolwiek trudności, prosimy o kontakt ze sklepem.

Paczkomat – 10zł – prosimy w uwagach o podanie adresu lub nr Paczkomatu ( http://paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkomat )

Kurier DPD – 15zł

Kurier DPD pobranie – 20zł

Paczka Poczta Polska Priorytet- 13zł

Wysyłka za granicę- Istnieje możliwość wysyłki poza granice Polski. Kwota za przesyłkę ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia oraz kraju do jakiego ma być wysłana przesyłka. Kosz wysyłki wynosi od 20zl (Europa, jedna rzecz) do 40zl (wiecej rzeczy lub inny kontynent).

- Europa 1 rzecz- 20zl

-  Poczta Europa 2-4 rzeczy 35zl

-  Poczta poza Europe 1 rzecz 25zl

 Poczta poza Europe 2-4 rzeczy 40zl

Odbiór osobisty w siedzibie firmy tylko po wcześniejszym ustaleniu mailowym (kontakt@fi-fi.pl) lub telefonicznym (Tel.604855544)

ZWROT PRODUKTU – GWARANTOWANE 10 DNI NA ZWROT

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, masz prawo zrezygnować z produktu bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

Skorzystanie z tego prawa jest możliwe, jeśli spełnisz poniższe warunki:

- produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony

- zwracana rzecz nie nosi śladów mierzenia (pudru, podkładu)

- produkt ma nieoderwane metki, etykiety

- do zwracanego produktu dołączony jest paragon/fv oraz wypełniony formularz zwrotu

Zwrotowi nie podlegają:
Towar o indywidualnych właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez nim zamówieniu – np brak zamka, inna kolorystyka, alternatywne wymiary.

W przypadku, gdy zwrócisz nam produkt, który nie spełnia powyższych wymagań, będziemy zmuszeni odesłać go na Twój koszt.

W przypadku płatności PayPal, zwrot następuje automatycznie  na konto PayPal.